Söke Ticaret Odasına Böylesi Gerek

  • sokerehber
  • 23 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Beyaz Liste İstikrar Grubu Adayı Haluk Kutlay akıcı ingilizcesi ile yurtdışı gezilerde ve yurtiçindeki yabancı bağlantılı fuarlarda Söke’yi en iyi şekilde temsil edebilecek aday olarak öne çıkıyor

Söke Ticaret Odası seçimlerinde seçim zamanı yaklaşıyor. Adaylar son hızla çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ederken Beyaz Liste Adayı Haluk Kutlay hem geçmiş ticari hayatıyla hem de kişisel donanımıyla dikkat çekiyor.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 1980 yılında mezun olduktan sonra Pınar Süt A.Ş’de çalışan ve sonra ticaret hayatına atılan Kutlay’ın birikim ve deneyimi akıllara Ticaret Odası Başkanı meslek hayatında mı olmalı yoksa emekli mi olmalı sorusunu akıllara getiriyor.

Zamanının büyük kısmını Ticaret Odasında geçirme imkanı olan ve projelerle ilgilenen Beyaz Liste Adayı mevcut Başkan Haluk Kutlay emekli olmasının avantajını kullanıyor. Üyeler odaya geldiklerinde Kutlay’ı genelde yerinde bulmaktan memnun.

Kutlay’ın ekibinde bulunan genç üyelerden Mehmet Akbudak ve Uğur Fakı konu ile ilgili şunları söylüyor: “Başkanımızın deneyimli biri olması için bizler için çok değerli. Yıllar boyunca oluşmuş deneyim ve birikimini odada mesai yaparak bizlere aktarabiliyor.

Biz gençler olarak proje geliştiriyoruz öneriler sunuyoruz Başkanımız Haluk Kutlay bu projeleri bizimle birlikte değerlendirip hayata geçirilmesi için bize liderlik yapıyor. Gençlerin dinamizmi ile deneyimin bir araya gelmesi Söke için çok sayıda faydalı projeye öncülük edecek.”

Geri «
İleri »