Söke Ticaret Odasından Üyelerine Büyük Kolaylık

  • sokerehber
  • 20 Aralık 2018
  • Yorumlar Kapalı

Artık Söke Ticaret Odasında 7/24 E-Belge Dönemi Başladı

Söke Ticaret Odası üyeleri artık faaliyet belgesi, oda kayıt sicil sureti, firma ortaklık belgesi ve ortaklık teyit belgesi gibi belgelere internet üzerinden erişebilecekler.

Ticaret odasının http://www.sto.org.tr sitesi üzerinden e-imza ile 7/24 ulaşılabilecek evraklar üyelerin işini bir nebze olsun kolaylaştırma amacı taşıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Söke Ticaret Odası Başkan Haluk Kutlay “dijital dünyanın hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde STO da hizmetlerini bu platformda üyelerin en kolay erişebileceği noktaya getirmeye gayret ediyor. Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, STO’da hayata geçirildi. Üyelerimiz istedikleri zaman istedikleri yerden e-imzalı belgelerini alabilecekler ve aidat sorgu ve ödeme işlemlerini de online olarak yapabilecekler” dedi.

Odaya kayıtlı üyelerin e-imza ile belge alabilmeleri için sisteme firma yetkilisinin kayıt olması ve yine bu yetkilinin telefon numarasının TOBB sistemlerine kayıtlı olması gerekiyor. Bu telefona ulaştırılan şifre ile sisteme kayıtları yapılan üyeler kayıt anında belirttikleri e-post adresleri ve telefonlarına gelen giriş mesajları ile işlemlerini yapabiliyor. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak veya kayıt sırasında sorun yaşayan üyeler odadan teknik yardım alabiliyorlar.

Geri «
İleri »