Söke Beyaz Liste İle Uçuşa Geçecek

  • sokerehber
  • 17 Mart 2018
  • Yorumlar Kapalı

Söke’nin Zaman Kaybetmeye Tahammülü Yok

Beyaz Liste İstikrar Grubu Üniversite, OSB, Esnaf sacayağında Söke’nin güçlü ekonomisi için çalışacak.

Söke Ticaret Odası seçimlerine sayılı günler kala gruplar çalışmalarını hızlandırdı. Son günlere sıkı çalışma programı ile giren Haluk Kutlay ve ekibi Beyaz Liste İstikrar Grubu olarak Söke’nin can damarı sayılabilecek konularda çalışmalar yapılacağını belirttiler.

Neden Beyaz Liste, Neden İstikrar?

Bu sorunun cevabı ile ilgili Beyaz Liste şu açıklamayı yapıyor;

PROJELER

Bugüne kadar, Söke Ticaret Odası olarak yaptığımız çalışmalar ile Söke ekonomisi, bugün başta Üniversite ve OSB ile esnafımıza, farklı iş kollarında bir canlılık kazanmıştır. Bu istikrarı sürdürebilmek adına Söke’mizin bir marka şehir haline getirilmesi için çalışmalarımızı ekliyoruz.

MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR SÖKE…

Biz geleceğe umutla bakıyoruz. Üyelerimize, ticari hayatında başarı getirecek, çalışmalarını kolaylaştıracak ve üyelerimizin odamızın üyesi oldukları için gurur duyacağı projelerimizle istikrarı sizlerle sürdürmek istiyoruz. Buna tüm üyelerimizin olumlu katılımıyla gerçekleştireceğimize inancımız sonsuz.

Söke’nin zaman kaybetmeye lüksü yok.

Seçimin favorisi olarak gösterilen Haluk Kutlay ve Beyaz Liste çalışmalarını hayata geçirebilirlerse Söke’nin ekonomisi ve refah düzeyinin yükseleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Çalışmalar Cumartesi Pazar, Gece Gündüz Demeden Sürüyor

Öte yandan hemen her gün bir araya gelerek çalışmalarıyla ilgili değerlendirmeler yapan Haluk Kutlay ve grup arkadaşlarının bugünkü durağı Öz-Ak Mobilyanın sahibi Mehmet Akbudak’ın işyeri oldu.

Kerim Palabıyık, Erdinç Algür, Haluk Kutlay ve Mesut Berberi ağırlayan Akbudak, işi gereği yaşadığı cumartesi yoğunluğuna rağmen Kutlay ve arkadaşlarını ağırlayarak çalışmalarla ilgili fikir alışverişi yaptılar.

Geri «
İleri »