SÖKE’DE SATRANÇ TURNUVASI

  • sokerehber
  • 20 Şubat 2012
  • 0

LEVENT TUNCER-AYDIN (İHA) Söke’de Lions Kulübü tarafından düzenlenen satranç turnuvasında yıldızlar ve küçükler kategorisinde sporcular mücadele etti.

Söke Lisesi Salonu’nda yapılan turnuvaya Aydın, Muğla, Denizli il ve ilçelerinden 110 sporcu katıldı. Turnuva Direktörü Levent Yıldız ve Ahmet Kuşçu, Salih Bozkurt’un başhakemliğinde yapılan turnuva Yıldızlar ve Küçükler kategorisinde yapılan mücadeleler çekişmeli geçti.

Söke Lions Kulübü Başkanı Kasım Üzüm bu yıl 1.’sini düzenledikleri turnuvanın planlanan bir katılımla gerçekleşmesinden memnun olduklarını dile getirerek, turnuvayı geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi.

Turnuvada sonunda Küçükler Kategorisinde; 1.Orçun Ege Tuncer, 2.Emre Onat Yıldız, 3.Eylem Su Doğan, 4.Mehmet Emre İlkimen, 5.Cenk Eren Tan; Yıldızlar Kategorisinde ise 1.Ali Eren Sığırcı, 2.Tuna Özateş, 3.Egemen Gümüşkaya, 4.Cafer Can Tuncer, 5.Nizamettin Sarıbaş dereceye giren isimler oldular.

Turnuvada ilk beş’e giren sporculara ve madalya ve başarı belgesi verilirken, ilk üç de yer alan sporcular ise madalyanın yanı sıra kupa ile ödüllendirildiler.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın