SÖKE’DE TÜMSİAD TEŞKİLATLANMA TOPLANTISI

  • sokerehber
  • 31 Ekim 2011
  • 0

LEVENT TUNCER - Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) yapılanma çalışmaları devam ediyor.
Söke’deki yapılanma kapsamında gerçekleştirilen toplantıda TÜMSİAD Aydın Şube Başkan Vekili Nusret Ünal ve il yönetim kurulu üyeleri, Sökeli iş adamları ile bir araya geldi. Bugün itibariyle 55 ilde şubeleşen TÜMSİAD’ın hedefi 2012 yılbaşına kadar 80’e ulaşmak. Dernek yurt dışında da şubelenme çalışmalarını sürdürüyor.
İlçe Temsilciliği oluşturulan Söke’de TÜMSİAD’ın ilçe temsilcilik görevine Tamer Dirmilli getirilirken; Söke ilçe temsilciliği yönetim kurulunda Mehmet Emin Erbaş, Yılmaz Kurşun, Rahmi Kurşun ve Aydın Garip yer aldı.
Söke’de Ardıç Restaurant’ta gerçekleşen toplantıda TÜMSİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi veren Aydın Şube Başkan Vekili Nusret Ünal; “En önemli misyonumuz üyelerimizi dünyadaki değişen ticaret düzenine hazırlayabilmek, onlara doğru ticari kararlar verdirebilmek ve Türkiye ekonomisine katma değerler katabilmektir. TÜMSİAD birçok alanda ürettiği lokal ve ulusal ticari çözümlemelini yeri geldikçe devletimizin ilgili icracı kurumlarıyla paylaşmakta ve teveccüh görmektedir. Tarımdan sanayiye uygulanabilir çözüm yöntemleri geliştirmek ana gayemizdendir” dedi.
Söke İlçe yapılanması ile ilgili bilgi aldığımız TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Özcan Petekkaya; “Büyük potansiyele sahip Söke ilçemizde de ilimizin ve ilçemizin ekonomisine katkılar yapabilecek ortak akıl üretmek için buradayız. Katılımcılarımızla nice güzel projelerde çalışmayı diliyoruz” dedi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın