Söke’deki İğrenç Olayda Ailelerde Büyük Tedirginlik Var

  • sokerehber
  • 4 Haziran 2018
  • Yorumlar Kapalı

Dün akşam saatlerinde Aydın’daki bir internet haber sitesine düşen “Söke’deki Köpeğe Tecavüz” olayı Söke’deki ailelerde büyük tedirginlik  yarattı.

Haberde adı geçen yaşlı adamın bundan 2 ay kadar önce Söke’deki bir okulun yanındaki otluk alanda yine aynı fiili gerçekleştirirken yakalanan şahıs olduğu şüphesi aileleri tedirgin etmeye yetti.

Söke Rehber’in olayı gören ailelerden edindiği bilgilere göre yaşlı bir şahıs okulun yanındaki boş otluk arazide bir gündüz vakti hem de okul saatinde köpeğe tecavüz ederken yakalanmış ve polisler tarafından göz altına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. O günden sonra emniyet güçleri özverili bir çalışma ile tüm okulların giriş ve çıkışlarında ekip görevlendirerek üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştılar.

Aynı şahsın tekrar serbest bırakılması ve bu sefer çocuklarına zarar vermesinden çekinen aileler bu şahıs ile ilgili önleyici tedbirlerin acilen alınması gerektiği konusunda yetkililerden yardım bekliyor.

Bir Babanın Korkusu

İki kızı aynı okula giden ve adının açıklanmasını istemeyen bir baba “ya bu şahıs yine serbest bırakılırsa ve 3 gün sonra çocuklarımıza bir zarar verirse bunun hesabını kim verecek. Devletin artık suçu kendinden sabit bu şahıs ile ilgili gerekli tedbiri alması gerekiyor. Hayvana tecavüz etti diyerek yasa gereği serbest bırakılması bizleri büyük tedirginliğe sevk ediyor. Belli ki bu şahısta hormonal bir bozukluk var ve kendini kontrol edemiyor. Eğer aynı şahıs ise şahsın bu durumu artık bu ikinci olay ile kesinleşmiştir. Kendini kontrol edemiyor diye yarın bizim çocuklarımıza bir zarar verirse biz bunun hesabını kimden soracağız. İş işten geçtikten sonra adamı hapsetmeniz ne fayda. Birilerinin canı yanmadan mutlaka gereği yapılmalı” diye konuştu.

Not: Konunun hassasiyetine binaen okul adını ve görüştüğümüz şahısların isimlerine yer veremiyoruz.

Geri «
İleri »