VOLKAN BAŞ SÖKELİ DOSTLARIYLA BULUŞTU

  • sokerehber
  • 20 Ağustos 2011
  • 0

Star Televizyonu’nda yayınlanmak olan “Dürüye’nin Güyümleri” adlı dizi film oyuncularından, Adsız rolünü canlandıran oyuncu Volkan Baş, Söke’deki ziyaretleri sırasında Sinema Kafe’ye de uğrayarak, dostlarıyla hasret giderdi.

      Oyuncu Volkan Baş ziyaretinde; geçen yıl Söke Şehir Tiyatrosu Derneği oyuncuları tarafından Efes Sineması’nda sahnelenen “Tiyatral Komedi” adlı oyunda rol alan Tiyatro Oyuncuları Hamdi Akgül, Cumhur Sakalar ve Zeki Varlı’nın yanı sıra, Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Ali Gençli ile sohbet etti.

       Star Televizyonu’nda yayınlanan “Baba Ocağı” adlı dizi filmde de rol alan oyuncu Volkan Baş, Söke’de sahnelenen tiyatro oyunlarında rol alan oyuncuları başarılı bulduğunu ifade ederek, “Tiyatral Komedi” adlı tiyatro oyununu cd’den izleme fırsatı buldum. Oyuncu arkadaşlarımız rollerini başarı ile sergilemişler. Kendilerini kutluyorum ve başarılar diliyorum. Söke’ye gelerek dostlarımla hasret giderdiğim için çok mutluyum” dedi.

            Tiyatro oyunculuğunda süreklilik sağlayarak, bir yıl içinde 4 değişik oyunda rol alan son olarak 3 – 4 ağustosta Söke Belediyesi Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde “Hayat Bir Kömedi” adlı tiyatro oyununda oynayan Hamdi Akgül, Mersin Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne sanatları Bölümü mezunu, tiyatro kökenli oyuncu Volkan Baş’a kendisini şimdiye kadar dizi filmlerden takip ettiğini belirterek, kendisiyle görüşmekten büyük onur duyduğunu ifade etti.

            Sinema Kafe İşletmecisi Zeki Varlı ve tiyatro oyuncuları da, dizi oyuncusu Volkan Baş’a ziyareti için teşekkür ederek, başarılı oyunculuğu nedeniyle kendisiyle gurur duyduklarını söylediler.
Haber Hamdi Akgül

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın