YATAK YARIŞMASI

  • sokerehber
  • 15 Mart 2012
  • 0

AYDIN (İHA) – Adnan Menderes Üniversitesi Didim Meslek Yüksek Okulu 2012 turizm sezonunu “Yaratıcı Yatak” Yarışması ile başlatacak. 

Üniversitenin işletmeler ve kurumlar için 2 ayrı başlıkta düzenleyeceği yarışma 18 Nisan 2012 tarihinde Didim Kapalı Spor Salonunda saat 13.00’da gerçekleşecek. 

Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında 18 Nisan 2012 tarihinde de Adnan Menderes Üniversitesi Didim Turizm Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenecek olan ve Kat hizmetleri mesleğinin geliştirilmesine ve saygınlığının korunmasına katkı sağlamayı amaçlayan “Yaratıcı yatak yapma etkinliği” ne “Profesyonel Otel Çalışanları” ve “Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokulları Öğrencileri” yarışmacı olarak katılabilecek. Konu ile ilgili üniversite yönetimi tarafından yapılan açıklamada “Didim Meslek Yüksekokulu olarak, Housekeeping personelinin önemli görevlerinden biri olan yatak yapımı ile ilgili bir yarışma düzenlemekteyiz. “Yaratıcı Yatak Yapımı” yarışmasındaki temel hedefimiz, kat hizmetlerinin (yatak yapımı) standartlarının korunması ve yaygınlaştırılmasına yardımcı olmayı sağlamaktır. Ayrıca, mesleğimizin gerek görsellik gerekse işlevsellik açısından misafir memnuniyetinin sağlanmasında ne kadar önemli olduğunu gösterebilmektir. Yarışmaya katılmak isteyenler en geç 31 Mart 2012 tarihine kadar okulumuza başvurmaları gerekmektedir. Yarışmamız iki gruptan oluşmaktadır. I. Grup: Profesyonel Otel Çalışanları II.Grup: Meslek Liseleri ve Meslek Yüksekokulları Yarışma Tarihi: 18 Nisan 2012, Saat: 13.00, Yer: Spor Salonu, Didim TEMA: Serbest, (Balayı Yatağı gibi) Yarışmanın içeriği: Yatağın verilen sürede, standartlara uygun olarak yapılmasının ardından hem görsellik hem de yaratıcılık açısından en iyi şekilde süslenmesidir.”denildi. Katılım ve Başvuru şartları için ADÜ Didim MYO’ya başvurulabilecek. 

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın