TRENE BİNECEKLER DİKKAT

  • sokerehber
  • 28 Ağustos 2012
  • 0

 Devlet Demiryolları İzmir Bölge Müdürlüğü İzmir-Denizli hattına olan yoğun ilgi nedeniyle ek tren seferleri koydu. Yeni seferler eklenince mevcut seferlerinde saatleri değiştirildi

SON yıllarda atılıma geçen Devlet Demiryolları mevcut demiryolu hatlarını ve sefer yapan trenleri yenilemeye devam ediyor. Vatandaşlar da yapılan iyileştirmelerle daha konforlu hale gelen ve buna rağmen fiyatları uygun olan trenleri tercih ediyor. TCDD İzmir Bölge Müdürlüğü yaptığı çalışma ile İzmir-Denizli arasındaki demiryolu hattını yeniledi. Yenileme çalışmaları nedeniyle uzun süre belirli bölümleri trafiğe kapatılan hat yeniden hizmet vermeye başladı. Devlet Demiryolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri trene olan yoğun ilgi nedeniyle İzmir-Denizli hattına yeni tren seferleri koydu. Yeni seferler nedeniyle mevut tren seferleri de değiştirildi. TCDD vatandaşa tren saatlerinin değiştiğini hazırladığı afişler ile duyurmaya çalışıyor. İlçenin çeşitli noktalarına asılan afişler ile vatandaşlar bilgilendiriliyor.

KONFORLU ULAŞIMI TERCİH EDİYORUZ
BİR yandan İZBAN hattının yapımı ile uğraşan TCDD İzmir Denizli hattına olan yoğun ilgi nedeniyle tren seferlerinde değişiklik yaptı. Çok sayıda vatandaşın tercih ettiği İzmir Deniz hattına konulan yeni tren seferleri ile vatandaşın ulaşacağı yere daha konforlu gitmesi sağlanıyor. Yeni sefere başlayan trenler klimalı ve son derece modern bir şekilde dizayn edilmiş durumda. TCDD yaptığı düzenlemenin ardından 16 ağustos tarihinden itibaren yeni sefer saatlerini TCDD’ye ait aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz.

YENİ TREN SEFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir