Anneler Gününde Pırlanta Fırsatı!

  • Alptekin Çınar
  • 3 Mayıs 2018
  • Yorumlar Kapalı

Anneler Gününde Pırlanta Fırsatı!
Anneler gününe çok az bir zaman kaldı. Eğer anneler günü hediyenizi hala daha almadıysanız ve ona bu yıl unutulmaz bir anneler günü hediyesi almayı planlıyorsanız, hediyeniz Lizay Pırlanta’dan olmalı. Lizay’da yaşanan birbirinden özel fiyat fırsatlarını gördüğünüzde bir yerine iki anneler günü hediyesi birden alabilirsiniz.

siyah beştaş yüzükbeştaşbeştaş
Tek Taş Ve Beş Taş Pırlanta Yüzüklerde %50 İndirim!
Annenize Lizay imzalı muhteşem tektaş ve Beştaş yüzüklerden hediye edebileceğiniz gibi %40 indirimle sergilenen baget serisinde ki ürünler sayesinde de hem kesenize, hem de annenize en uygun hediyeyi çok daha özel fiyatıyla satın alabilirsiniz. Tüm ömrünü size vakfetmiş, yememiş yedirmiş, giymemiş giydirmiş, hasta olduğunuzda sabahalara kadar başınızda beklemiş kısacası kendini size adamış annenize dünyanın en ışıltılı, değerli ve göz alıcı hediyesini Lizay Pırlanta garantisi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

0.11 karat tektaş0.15 karat tektaş0.18 karat tektaş
Elmas Ürünlerde %65 İndirim
Elmaslar dendiğinde anneler için akan sular durur. Elmasların göz alıcı görkemli ve sükseli görüntüsü hiç bir mücevherde yoktur zira. Vintage tasarımlı nostaljik görüntülere sahip olan elmas ürünlerden %65 indirimle biricik sultanınız olan annenize almanınsa şu sıralar tam zamanıdır.
Pırlanta yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler, koleksiyonlar ve setler annenizin narin bedenine konmak üzere seçimlerinizi bekliyor. Ürününüzü yerinizden bile kalkmadan Lizay güvencesiyle aynı gün kargo imkanıyla online olarak dilediğiniz anda sipariş edebilirsiniz.

tamtur yüzüktamtur yüzüktamtur yüzük
Özel tasarım kolyeler, vintage ya da modern tasarımlı yüzükler, bileklikler, dairesel hatlı soft tasarımlı müceveherler ya da dikdörtgen formlu net ve modern çizgiler ve daha neler neler… Kısacası tüm güzelliğiyle Lizay pırlanta ve elmas ürünleri dilerseniz tek tek, dilerseniz set halinde annenizin olmayı bekliyor. Bu büyük mücevher festivalinden bahar indirimi çerçevesinde anneler gününe özel şekilde yararlanabilirsiniz.

Geri «
İleri »