Blue Diamond Pırlanta Yüzük Ve Alyanslarda %50 İndirim!

  • Alptekin Çınar
  • 1 Ağustos 2018
  • Yorumlar Kapalı

Blue Diamond Pırlanta Yüzük Ve Alyanslarda %50 İndirim!

Evlilik, uzun sürecek olan hayat yolculuğunda en özel istasyonlardan biridir. Bu uzun paylaşımı sürdüreceğiniz yılların başlangıcında parmaklarınıza takacağınız halkalarsa gönül birlikteliğinizi sembolize eden en özel ışıltılara dönüşür hayat boyu. İşte tam da bu yüzden belki de mücevherler arasında en özenle seçilmesi gereken unsurlar özellikle alyanslar olmalıdır.

Blue Diamond online sayfalarını ziyaret ettiğinizdeyse, dilediğiniz renk ve kalınlıkta alyanslar bulabilir ve bütçenize göre en iyi seçimleri yapabilirsiniz. İsterseniz gelin adayınızın ince ve naif parmaklarına zarafetle eşlik edebilecek olan özel tektaşlardan seçebilirsiniz. Dilerseniz de cool bir damat olarak kendi parmaklarınıza orta ya da doygun kalınlıklardaki alyans modellerinden satın alabilirsiniz. Hatta evlilik telaşesi içinde alışveriş için Blue Diamond mağazalarına gelmenize bile gerek yok.

Blue diamond 1-19 Ağustos tarihlerinde tüm ürünlerinde %50 indirim yapıyor!

beştaş pırlanta0,75 Karat beştaş pırlanta yüzükbeştaş pırlanta yüzük

beş taş pırlantabeştaşbeş taş pırlanta yüzük
Sadece bilgisayarınızın başına oturarak yerinizden bile kalkmadan https://www.bluediamond.com.tr/ online sayfalarından pratikçe alyans siparişi oluşturabilirsiniz. Satın aldığınız alyans ya da tüm ürünler; özel şık kutusunda, 14 gün koşulsuz iadeli, ücretsiz ölçü değişimi ve bakım garantili, yüzük içi yazısı ve hediye notu eşliğinde, sigortalı olarak ücretsiz teslimatla adresinize kadar gönderilmektedir.

tektaşpırlanta tektaş yüzük0,10 Karat tektaş
Sarı altın, beyaz altın, pembe altın, yeşil altın tonlarındaki alyanslar, iki renkli alyanslar, göz alıcı ve yıldız gibi parlayan pırlanta dizelerine sahip olan alyans modelleri tüm güzelliğiyle sizleri bekliyor. Yine Blue Diamond online sayfalarında bulabileceğiniz yarım tur alyans modelleri de gelin adayına düğünde hediye edeceğiniz extra mükemmellikteki diğer bir hediye seçeneklerindendir.

tamtur pırlanta alyans yüzük

‘ Benim gelinim asla sıradan ve ışıltısız olmamalı’ diyen erkeklere tam istediklerini verecek olan yarım tur pırlantalı alyans modelleri, gelininiz için seçtiğiniz alyansın yanına harika bir şekilde eşlik ederken onu yalnız da bırakmayacaktır.
Öte yandan düğününüzde müstakbel eşinizi bir kraliçe edasında karşılamak isterseniz, tam tur alyanslara da yönelebilirsiniz. Beştaş pırlanta modelleri, baştanbaşa pırlantalarla bezeli olan eşsiz güzellikteki naif ötesi yüzük modellerindendir. Belki de hiçbir alyans onlar kadar zarif duramaz bu dünya üzerinde. Blure Diamond sayfalarını ziyaret ettiğinizdeyse dünyanın kusursuz güzellikteki tam tur alyans modelleriyle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Geri «
İleri »