La Roche Posay ile Aknesiz Bir Cilde Sahip Olabilirsin

  • Alptekin Çınar
  • 11 Mart 2019
  • Yorumlar Kapalı

La Roche Posay ile Aknesiz Bir Cilde Sahip Olabilirsin

Özellikle ergenlik döneminde hormonların değişimiyle meydana gelen akne ve sivilce sağlık acısından tehdit eden bir unsur olmasa da estetik olarak kişiyi son derece rahatsız etmektedir. Cildin fazla yağ salgılaması, stres, yağlı yiyecekler gibi etkenlerde sivilce oluşumuna zemin hazırlar. La Roche Posay ürünleri ile bu durumu kontrol altına almak mümkündür. Bu marka içerisinde günlük bakımınızı tamamlayacak yüz temizleme jeli, tonik,  nemlendirici ve cilt probleme yönelik bakım kremleri bulunmaktadır.  Tüm La Roche Posay ürün çeşitlerini incelemek için https://www.dermokozmetika.com.tr/la-roche-posay sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Duo ile Cilt Bozukluklarına Son!

Cildin doğal yapısı bozulduğunda çeşitli cilt bozukluklarını beraberinde getirir. Cilt bozukluğu karma ve yağlı ciltlerde daha fazla gözlemlenir. Bu cilde sahip kişilerin problemleri ise yağlanma, parlama, akne, siyah nokta, beyaz nokta, gözenek ve cilt çukurlarıdır. Tüm bu sorunlara karşı La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi ile savaşabilirsiniz!

Formülündeki patentli seramid içeriği sayesinde ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak akne, sivilce ve siyah nokta oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği gözenekleri sıkılaştırır ve cilt kusurlarının görümünün gidermeyi hedefler. İlk kullanıldığı andan itibaren nemlendirici bir etki sağlayan Effaclar Duo cilde uzun süre mat bir görünüm kazandırır. Jel krem yapısıyla cilde kolay emilir ve mükemmel bir makyaj bazı görevini görür. Sizde cildinizdeki pürüzlerden şikâyetçiyseniz https://www.dermokozmetika.com.tr/la-roche-posay-effaclar-duo-40-ml-gozenek-ve-siyah-nokta-kremi adresi üzerinden ürüne hemen sahip olabilir, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cildinizdeki kusurlar ve hassasiyete bağlı kızarıklıklardan rahatsızlık duyuyorsanız tercihinizi La Roche Posay Unifiant Duo+ renkli bakım kreminden yana da kullanabilirsiniz. Geliştirilmiş içeriği cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Renkli yapısı ve kapatıcı özelliği sayesinde anında kapatıcılık sağlar. La Roche Posay Unifiant Duo+ nasıl kullanılır? Sorusunu cevaplayacak olursak; cildinizi yüz temizleme jeli arındırdıktan sonra tüm yüze eşit bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.Kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen bu ürüne Dermokozmetika’dan uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imanıyla sahip olabilirsiniz.

Geri «
İleri »