Öğrenme Garantili Yabancı Dil Eğitimi

  • Alptekin Çınar
  • 22 Haziran 2019
  • Yorumlar Kapalı

Öğrenme Garantili Yabancı Dil Eğitimi

 

Kaliteli ve kurumsal dil eğitiminin verildiği levent ingilizce kursu hizmetlerimiz, ihtiyaca uygun olarak şekillenir. Öğrenme garantili olarak sürdürülen eğitim programları, dönemsel ara sınavlarla ölçme değerlendirme esasına uygun olarak devam eder. Seviye tespit sınavının ardından uygun sınıfa yerleşecek olan adaylar, yabancı dili zorunlu olarak öğrenmez, hayatın bir parçasıymış gibi edinir.

İngilizcede Konuşma Becerisinin Artırılması

Özellikle ülkemizde “Anlıyorum ama kendimi ifade edemiyorum” sorununun çözümüne odaklanan levent ingilizce kursları eğitim anlayışı, adayların dil öğrenimi önündeki tüm engelleri ortadan kaldırır. Konusunda deneyimli kadrolar, geniş eğitim materyalleri ve öğrencinin konuşmasını teşvik eden ders içi sistemler sayesinde herkes İngilizce öğrenebilir.

Kültürler arası deneyim eksiklerinin tamamlanabilmesi için ana dili İngilizce olan akademik kadroyla desteklenen dersler, sosyal aktivitelerle daha zengin bir hal alır. Vakit ve paranın kaybolup gittiği değil karşılığının alındığı kursumuzda, sonuç odaklı öğrenme yöntemleriyle siz de belirlediğiniz kariyer hedefine kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

İngilizce Öğrenirken Bilgilerinizi Pekiştirin!

Kişiye uygun modelin seviye tespit sınavıyla belirlendiği kursumuz, İstanbul’un merkezi konumundaki lokasyonuyla gün içi, akşam veya hafta sonu ders programlarıyla herkese kapısını açar. Farklı yaş gruplarına ve beklentilere özel çözümlerimiz sayesinde siz de ihtiyacınıza uygun eğitim içeriğine sahip olabilirsiniz.

Sosyal yaşantıyı sekteye uğratmadan devam eden ders programları, profesyonel öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Kalıcı ve kaliteli İngilizce eğitimde akla gelen ilk adresler arasında yer alan merkezimiz, özel ders almak isteyenler için de bir cazibe merkezidir. Büyük hayal kırıklıklarına yer verilmeyen, uygun bütçelerle en iyi sonuçların alındığı kursumuzda öncelikli hedefimiz;

* İngilizce’nin etkili bir şekilde günlük hayatta kullanılabilmesini sağlamaktır.

Ömür Boyu Kullanılacak Bir İngilizce Eğitimi

Yabancı dil oldukça nankördür. Düzenli olarak kullanılmayan İngilizce, kısa süre içerisinde körelmeye başlar ve unutulur. Başlangıç seviyesindeki adayların dışında mevcut bilgilerini geliştirmek ve İngilizceyi günlük hayatın bir parçası haline getirmek isteyenler de kurumsal imkanlarımızdan faydalanabilirler. Bugün bir dünya insanı olmanın ilk şartı olarak görülen İngilizce, kariyer planlamasında da önemli bir yere sahiptir.

Alanında deneyim sahibi eğitmenlerimiz, İngilizce öğretmenliği alanındaki tecrübelerini gelişen ve değişen eğitim teknolojileriyle bütünleştirerek öğrencilere aktarır. Öğrenci odaklı bir sistemi benimseyen Levent ingilizce kursu dersleri; yenilikçi bir anlayış ve gelişen dünya eğitim modelleri eşliğinde sürdürülür. Yüksek kalite standartlarında sunduğumuz hizmetler, adayların belirledikleri hedefe ulaşmasında yardımcıdır.

Konuşma Odaklı Yabancı Dil Eğitimi

Dünyada yaşanan değişime ayak uydurmak için sürekli olarak yenilenen programlarımız, konuşma odaklıdır. Sürekli eğitim anlayışının benimsendiği merkezimizde, kişiye özel çözümler dil becerilerinin geliştirilmesi amacıyla hızlı ve kalıcı İngilizce için verilir.

Yazılı ve sözlü iletişim kalitesinin artması için sürdürülen dersler, öğrenme sürecinin başından sonuna kadar belirli aralıklarla kontrol edilir. Siz de hedefinize uygun program hakkında detaylı bilgi edinebilir ve zaman kaybetmeden İngilizce bilgilerinizi istenen seviyeye taşıyabilirsiniz.

Geri «
İleri »