Sağlıklı mutfaklar! Hisar!

  • Alptekin Çınar
  • 20 Nisan 2020
  • Yorumlar Kapalı

Sağlıklı mutfaklar! Hisar!

Özenle hazırladığınız bir sofrada sevdiklerinizi ağırlamak en keyifli şeydir. Evde mükemmel bir sofra mutfak yardımcılarıyla mümkündür. Şık yemek sofralarının ilk davetlisi her zaman Hisar ürünleridir. Çeliğin şıklığı sofranızın tüm havasını değiştirecek. Çaydanlıktan peçeteliklere, şekerlikten sürahiye tüm ince detayları düşündünüz. Şimdi sırada kusursuz bir yemek masası için bir konsept belirlemekte.

Davet sofranız tamamen tarzınızı yansıtmalı. Eğer sevdiğiniz bir arkadaş grubu misafirinizse onları uzun bir kahvaltı sofrasında ağırlayabilirsiniz. Sohbetinize eşlik edecek iyi demlenmiş bir çay şık bir çaydanlık modeliyle sunulduğunda stilinizi yansıtmış olursunuz. Hisar çaydanlık modelleri kalabalık sofralar için mega boya kadar geniş hazne sağlar. Bitmeyen çay keyfi ile sofralarınız daha şenlikli! Ailenize özel bir sofrada birbirinden şık örtülerle farklı bir hava yaratabilirsiniz.

 

Şık peçetelik modelleri ile süslediğiniz masanızda romantik detaylarla dikkat çekersiniz.  Her davette konuklarınızı özel hissettirin. Sevdiklerinizle olmanın keyfi her zaman bir başkadır. Günün her saatinde her sofraya uygun ürünler, mükemmel kampanyalarla sizleri bekliyor. Hisar sofra ürünleri sade ve şık ayrıntılarıyla öne çıkıyor.

En güzel anlarınızı birbirinden şık tasarımlarla ölümsüzleştirecek bu ürünler, evlerinizde yepyeni bir hava estirecek. Sağlıklı mutfaklar mottosuyla yola çıkan Hisar en kaliteli malzemelerle size sağlıklı beslenmede destek olur. Mutfak grubunun yanında sofranızda da şıklığı getirecek Hisar modellerini çok seveceksiniz. Kolay kullanımı ve temizliği ile bu ürünler, mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Çay sohbetlerinin en eğlenceli hali bu koleksiyonlarda. Yüzünüzde tebessüm oluşturacak rengarenk kulplarıyla çaydanlık modelleri her boy seçeneği ile yanınızda.

Sofralarınızı canlandıracak tüm modeller Hisar’da. Mükemmel çaydanlıklar, eşsiz tasarımlarıyla yalnız çay içmeyi değil çay demlemeyi de keyifli hale getiriyor. Çay ritüelinizi ikiye katlayan paslanmaz çelik çaydanlıkları çok seveceksiniz. İhtişamını sade ve zarif şıklığından alan Hisar sofra ürünleri ile ikram ettiğiniz her bir parça çok özel görünecek.  https://www.hisar.com.tr/

Geri «
İleri »