Sixpad Nedir? Ne İşe Yarar

  • sokerehber
  • 25 Eylül 2018
  • Yorumlar Kapalı

Sixpad Nedir? Ne İşe Yarar

Üç parçadan oluşmakta olan sixpad egzersiz sırasında özellikle kasların sıkılaşmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Dünya genelinde tercih edilen egzersiz aleti artık Türkiye’de de satışa sunulmaktadır. Sporcular tarafından da tercih edilmekte olan egzersiz aleti ile kol, bacak veya göbek kaslarınızı çalıştırmanız mümkündür. Günlük kullanıma uygun olması sayesinde sixpad türkiye rahat kullanılabilir.

Sixpad Nasıl Kullanılır?

3 ayrı parça halinde hazırlanmış olan set göbek, bacak ve kol kaslarını sıkılaştırmak amacı ile hazırlanmıştır. Günlük kullanıma uygundur. Bu nedenle gün içerisinde egzersiz yaparken özellikle vücudunuzun sıkılaşmasını sağlamak amacıyla tercih edebileceğiniz egzersiz aletleri arasında yer almaktadır.

Kol ve bacak kaslarını çalıştırmak için hazırlanmış olan iki ayrı parça dönüşümlü olarak kullanılabilir. Göbek kaslarını çalıştırmak için hazırlanmış olan parça düzenli kullanılması sayesinde daha sıkı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilir. Egzersiz yaparken 20 dakika boyunca kullanılması yeterli olmaktadır.

Sixpad Etkisi

Egzersiz sırasında kullanılabileceği gibi aynı zamanda günlük hayatınızda özellikle kıyafetlerin altına giyerek de rahatlıkla kullanabileceğiniz set sayesinde istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Düzenli kullanılması kadın ya da erkeklerde özellikle vücudun sıkılaşmasına yardımcı olmasını sağlamaktadır. Herhangi bir yan etki oluşturmadan kullanılabilir. Yaymış olduğu ufak titreşimler kasların uyarılmasını sağlayarak sıkılaşmasına yardımcı olabilir.

Sixpad İçeriği

Set içerisinde üç ayrı parça bulunmaktadır. İki parça hem kol hem de bacak kaslarını çalıştırmak için kullanılırken geri kalan parça göbek kaslarını çalıştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Aynı anda kol, bacak ve göbek kaslarını birlikte çalıştırmak isteyenler iki set satın alarak kullanabilirler.

Özel olarak üretilmiş olan egzersiz aleti sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Sağlamış olduğu faydalar nedeniyle özellikle vücudu sıkılaştırmak için kullanılabilir.

Sixpad Özellikleri

  • Ufak titreşimler yayarak kasların uyarılmasını sağlayabilir.
  • 3 ayrı parça kalem pil ile çalışmaktadır. Bu sayede pillerin bitmesi durumunda yenilenerek daha uzun süre kullanımı sağlanabilir.
  • 4 ayrı program seçeneği üzerinden kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Değiştirilebilir hız seviyesi kullanıcıları beklentilerine göre farklı hız seviyelerinde kullanmasını sağlamaktadır.

Sixpad Set Fiyatı

Set halinde satışa sunulmakta olan egzersiz aletini satın almak isteyenler belirlenmiş olan fiyat seçeneğini resmi satış sitesi üzerinden inceleyebilirler. Uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulmakta olan egzersiz aleti ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda rahat kullanımı sayesinde vücudun sıkılaşmasına yardımcı olabilir. Sixpad kullananlar kimler bunları da takip ederek ne kadar işe yaradığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Kampanyalı fiyat seçenekleri ürünü kullanmak isteyenler daha uygun fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapmasını sağlamaktadır.

Sixpad Satışı

Türkiye’de de satışa sunulan egzersiz aletini satın almak isteyenler resmi satış sitesi üzerinden yapılan satışları değerlendirerek herhangi bir problem yaşamadan ürüne sahip olabilirler. İnternet üzerinden yapılan satışlar ürünü kullanmak isteyenleri kısa sürede ürüne sahip olmasını sağlamaktadır.

Üç parça halinde hazırlanmış olan sixpad egzersiz aletini vereceğiniz siparişler doğrultusunda beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adreste teslim alabilirsiniz.

Geri «
İleri »