Transparan Cephenin Faydaları

  • Alptekin Çınar
  • 9 Ocak 2020
  • Yorumlar Kapalı

Transparan Cephenin Faydaları

 

Transparan cephelerin en önemli kısmı sadece şeffaf camın kullanılmasıdır. Ayrıca, cam malzemeler, kolonlar ve yatak bölgelerinde paslanmaz malzemeler yoğun olarak kullanılmaktadır. Transparan cephe sistemleri genellikle paslanmaz çelik destek yapı üzerine kuruludur.

 

Kurumlarda, projenize özgü, ölçülen ve daha önce mimarlarımızla veya uzmanlarımızla birlikte hazırlanan detaylar DWG dosyasında hazırlanmış ve üretim aşamasına getirilmiştir. Üretim departmanı cephenin bu şeffaf detaylı çizimine uygun olarak transparan cephe üretimine başlar ve kısa sürede üretimden montaj ekibine ürünler sunar.

 

Kendi atölyelerinde hem cam hem de paslanmaz rakorlar, paslanmaz çelik tutucular ve paslanmaz çelik tasarımları uzmanlarımız ve deneyimli kadro ile üretilmektedir. Cam yapılar tamamen bizim tarafımızdan üretilen ve web sitemizden satılan paslanmaz çelik ve transparan cephe aksesuarlarından yapılmış 4, 3, 3, 2 ve 1 transparan cephe montaj aparatları kullanılarak monte edilmiştir. Öte yandan, cephelerde kullanılan cam kulplar, cam tarafından biriken gerilimi çelik yapıya aktarmak için özel olarak tasarlanmış hareketli aksesuarlardır.

 

Transparan Cephe Aksesuarları

 

Transparan cephe sistemleri cam yapılarda, cam fittinglerde veya diğer tescilli elemanlarda kullanılacak, tüm transparan cephe aksesuarları ise kendi fabrikalarımızda paslanmaz kalite ve güvenilirlikle üretilmektedir.

 

Transparan cephe aksesuarı olarak gerekli olan tüm malzemeler, gerekli teknik şartlar göz önüne alınarak atölyelerimizde paslanmaz malzemeler kullanılarak yapılır.

 

Transparan Cephe Fiyatları

 

Şeffaf bir cephe kaplaması kullanmak isteyen herhangi bir mimar veya proje sahibi için maliyet her şeyden önce olmalıdır. Transparan cephelerin maliyetleri hesaplanırken, tüm proje detayları göz önünde bulundurulur. Projede kullanılacak olan camdan camın kullanılacağı yapıya, camın yapıya bağlanacağı bağlantı parçalarından şeffaf yapıya kadar şeffaf bir cephenin fiyatı araştırılırken Cephe aksesuarları, kapsamından toplam metrekare kullanım alanına kadar birçok detayı dikkatlice inceliyor.

 

Transparan Cephenin Faydaları Nelerdir?

 

Yarı saydam bir cephenin binaların kötü hava koşullarından korunmasına yardımcı olabileceğinden çoktan bahsettik. Bunun nedeni, ürünün su ve havanın girmesini engelleyen bir yalıtım oluşturmasıdır. Ayrıca transparan cephe modelleri, dayanıklıdırlar ve bu nedenle dolu ve diğer istenmeyen elementlere maruz kalabilirler. Malzemeler süper esneklik sunar ve bu nedenle uzun yıllar sürebilir. Bir bina sıcak veya soğuk olduğunda ürünler genişler ve daralır. Ayrıca, hemen hemen her bina tasarımına uyacak şekilde birçok stil ve renk tonlarında gelirler.

 

 

Geri «
İleri »