Zyxel Switch 

  • Alptekin Çınar
  • 10 Ağustos 2019
  • Yorumlar Kapalı

Zyxel Switch 

Switch bilgisayarınızın diğer cihazlarla bağlantı kurmasını sağlayan bir ağ donanımıdır. Bilgisayarınız swicthlerle diğer bilgisayarla bağlanır ve iletişim kurabilir. Paylaşılan bilgilerin sadece belirlenen ağ içerisinde kalması ve bir ağın içindeki bütün bilgisayar ve cihazların birbiri ile iletişim kurması switchlerle sağlanır. Bilgisayar donanımları konusunda teknoloji her gün biraz daha hızlı ilerliyor. Her yeni gün hem ağ iletişimini hem de bilgisayarın kendisini hızlandırmak için yeni bir cihaz geliştiriliyor. Bilgisayar ve teknoloji meraklıları için bu durum sevindiricidir. Zyxel de switch ve diğer bilgisayar donanımları konusunda en çok takip edilen markalardan birisidir. 

 

Zyxel Enerji Verimliliği 

Zyxel G11000 serisi hem hızlı bir bağlantı sunar hem de enerji verimliliği sağlayarak tasarruf yapmanıza imkân verir. Enerji tasarrufu sayesinde özellikle iş yerlerinde faturaların düşürülmesinde bir rol oynar. Zyxel ürünleri hem sessizlik hem de enerji tasarrufunun önemli olduğu iş yerleri için en pratik çözümlerden birisidir. Fansız bir şekilde tasarlanmış olanlar sessiz bir çalışma ortamını destekler. Soğuması için fana gerek duyulmaması bu cihazlara eklenen bir güç adaptörü sayesindedir. Bu özelliği POE uygulamaları için bu switchin en iyi çözüm olmasını sağlar ve de bu sayede bir kurulum serbestliği imkânı da verir. Fanlı işlemciler ise hız ve diğer özellikleri açısından çeşitli avantajlar sağlar.

 

Hem Ekonomik Hem de Pratik 

Güç tüketimini düzenlemek için Zyxel ürünleri ağ trafiğini tespit edebilir. Eğer bağlantı gücü düşmüşse bu cihazlar güç tüketimini azaltmak için kendisi bir düzenleme yapar. Bununla birlikte eğer aktif olmayan bir bağlantı varsa bunun tespit edilmesi de bu ürünler sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca kablonun uzunluğuna göre enerji tüketimini ayarlama özellikleri de vardır. Zyxel bilgisayar donanımları bütün bu özellikleri ile çevreye dost ürünlerdir. Enerji tüketimini en aza indirmek için birçok işlevleri vardır. Bütün bilgisayar ve teknoloji ürünlerine çok fazla yorulmadan https://www.incehesapa.com adresinden ulaşabilirsiniz. Garantili ve orijinal ürünleri tek bir tıkla bu sitede bulabileceğiniz gibi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bütün paketler eksiksiz bir şekilde hazırlanır ve en hızlı şekilde size ulaştırılır. Eğer yüksek hız ve yüksek teknolojiden faydalanmak istiyorsanız incehesap sizin için hazırdır.

Geri «
İleri »