DİDİMLİ MİNİK YELKENCİLER BÖLGE KUPASINI İZLEDİ

  • sokerehber
  • 14 Kasım 2012
  • 0

Didim Yat ve Yelken Kulübü’nde eğitim gören öğrenciler Bodrum’a bağlı İçmeler beldesinde düzenlenen Yelken Bölge Kupası’na seyirci olarak katıldı. Aileleriyle birlikte etkinliği takip eden Minik yelkenciler gönüllerince bir gün geçirdi. 
Didim Yat ve Yelken Kulübü’nde eğitim gören öğrenciler Muğla’nın Bodrum İlçesine bağlı İçmeler beldesinde düzenlenen Bölge Kupasına seyirci olarak katıldı. Hafta sonunda gerçekleşen etkinliğe Didim Yat ve Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı Fehime Kurt, Eğitmenler Hasan Ali Zayan ve Hülya Zayan, Kulüp sporcuları Sevginur Kurt, Ege Kantarcı, Süleyman Ekiz, İlkay Basın ve Janset Sarp ve aileler katıldı.

Gerçekleştirilen etkinlikle ilgili bilgiler veren Didim Yat ve Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı Fehime Kurt “Kulübümüzde eğitim gören sporcularımızı ve ailelerini yarış ortamını göstermek ve yelken camiasıyla tanıştırmak amacıyla gezi düzenledik. Bu tür etkinliklere katılımın sağlanmasını önemsiyoruz. Bizlere bu gezide destek veren Didim Kaymakamımız Ersin Emiroğlu’na ve Didim Belediye Başkanımız Mümin Kamacı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Kurt ayrıca Didim Yat ve Yelken Kulübünün Türkiye Yelken Federasyonunun Aydın Bölgesinde yer alan ikinci kulüp olduğunu belirterek, Federasyona bağlandıkları müjdesini de paylaştı.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın