POTANIN EFE’LERİNİN FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

  • sokerehber
  • 13 Kasım 2012
  • 0

Aydın Engelliler Spor Kulübü’nün mücadele ettiği Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig’in fikstürü belli oldu. 
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Lig’de şampiyon olarak 1. Lig’de mücadele etmeye hak kazanan Aydın Engelliler Spor Kulübü’nün fikstürü belli oldu. Zorlu rakiplerin de yer aldığı ligde Aydınlı Engelliler, başarılı olmak için mücadele verecek. Sezonu Ankara Yenimahalle Belediyesi Engelliler Spor Kulübü ile deplasmanda oynayacağı karşılaşma ile açacak olan Potanın Efeleri’nin ilk yarı fikstürü şöyle oluştu:

“Ankara Yeni Mahalle Belediyesi(D), Ordu ESK, Adana Martı E.S.K, Şanlıurfa E.S.K(D), Bursa Osmangazi E.S.K, İstanbul Yıldızlar E.S.K(D), Kırklareli E.S.K, Samsun E.S.K(D), Balıkesir Belediyesi E.S.K ,Ankara Büyükşehir Belediyesi E.S.K (D), Pendik E.S.K”

Antalya’da yapılan fikstür çekimine kulüp yöneticilerinden Diler Yağdıran’ın katıldığını belirten Aydın Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ercan Karacasulu zorlu rakiplerle oynayacaklarını kaydetti. Ligdeki ilk dört karşılaşmanın zorlu geçeceğini ifade eden kulüp başkanı Ercan Karacasulu, “Bu maçlardan alabileceğimiz kadarını almaya çalışacağız. Dostluğun ve kardeşliğin ön planda olduğu bir lig geçirmeyi diliyoruz. İlk yılımızı geçireceğimiz 1.Lig’de takımımıza güveniyoruz. Maddi durumumuz da iyi olursa takımımızı daha iyi yerlere getirebiliriz” dedi.

Geri «
İleri »

Bir cevap yazın