Söke Okulu Yıldızlar Kızlarda Şampiyon Oldu

  • Alptekin Çınar
  • 4 Nisan 2018
  • Yorumlar Kapalı

Okulsporları İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları, Aydın Lisesi Spor Salonunda oynanan final grubu müsabakaları ile tamamlandı.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldızlar Hentbol il birinciliği müsabakalarına kız-erkek olmak üzere 21 takım ve yaklaşık 300 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen Okulsporları Yıldız Erkekler final grubunda 75. Yıl Vali Muharrem Göktayoğlu Ortaokulu şampiyonayı 1’inci olarak tamamlarken, 2’nci Dr. Fevzi Mürüvet Uğurluoğlu Ortaokulu, 3’üncü Pamukören Ortaokulu oldu.

Yıldızlar kızlar final grubu müsabakaları sonucunda ise şampiyon olan Söke Akçakonak Ortaokulunu, 2’nci Nazilli Müşerref Gündoğdu Ortaokulu ve 3’üncü olarak Dr. Fevzi Mürüvet Uğurluoğlu Ortaokulu takip etti.

Oynanan final grubu maçları sonrası düzenlenen törende dereceye giren takımlara Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından takımlara kupa ve madalya verildi.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldızlar Hentbol il birinciliği müsabakalarından sonra ilk ikiye giren takımlar Aydın’ı grup müsabakalarında temsil etme hakkı kazandı.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Aydın’ı gruplarda temsil edecek olan takımlara başarılar diledi.

Geri «
İleri »