Başkan Arıkan, Akçakonak Mahallesi’ne Yeni Yollar Kazandırıyor

  • Alptekin Çınar
  • 2 Şubat 2024
  • Yorumlar Kapalı

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Söke’nin yollarını yenilemeye devam ediyor. Başkan Arıkan, Akçakonak mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde incelemek için muhtar Mustafa Yıldırım ile birlikte ekipleri ziyaret etti.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Arıkan, sahada bulunan ekiplerle sohbet edip, kolay gelsin dileklerini iletirken çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yapılan çalışmaların hızlı bir şekilde gittiğini ve en kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Arıkan: “Muhtarımız Mustafa Yıldırım, Fen İşleri Müdürüm Serkan Abacı, Basın Danışmanım Levent Tuncer ve Danışmanım Yağız Pullukcu ile birlikte Akçakonak mahallemize geldik. Burada yapılan çalışmaları yerinde takip ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız çok iyi bir çalışma gerçekleştirerek ham haldeki bu yolun çok kısa bir sürede yaklaşık 1400 m2 kilit parke taşı kısmını döşediler. Akçakonak mahallemizde çalışmalarımız devam edecek. Nasipse 5-6 gün daha burada işimiz var ve toplamda 3500 m2 parke taş döşemiş olacağız. Akçakonak mahallemize hayırlı olsun. Muhtarımıza verdiğimiz, mahallemize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Halkımız da yapılan çalışmalardan memnun. Burada çalışan işçi kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan yeni yol çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getiren Akçakonak Muhtarı Mustafa Yıldırım Başkan Arıkan’a teşekkürlerini iletti.

Geri «
İleri »