Başkan Arıkan’da Vaat Yok, Çalışmak Var

  • Alptekin Çınar
  • 9 Şubat 2024
  • Yorumlar Kapalı

Çeltikçi ‘100. Yıl Hatıra Parkı’ çalışmaları hızla devam ediyor

Söke Belediyesi, Çeltikçi Mahallesi Huzur Sitesi bölgesinde, vatandaşların hasretle beklediği parkı yapıyor.

2 bin metrekarelik alanda modern bir alan inşa etme çalışmaları devam eden parkta inceleme yapan Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, evlerinin cam ve balkonlarından seslenen vatandaşların memnuniyeti ile karşılaştı.

Söke Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla mahalle sakinlerinin keyifli vakit geçirebileceği bir alan yaratılacak. Yürüyüş parkurları, çocuk oyun grupları, spor aletleri ve oturma alanları, mahalle sakinlerinin nefes alabileceği bir alan tasarlanacak.

Göreve gelir gelmez yıllardır atıl durumda olan alana park çalışması başlattıklarını belirten Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan; “Parkımızın adını da meclisimizden ‘100. Yıl Hatıra Parkı’ olarak kararını aldık. Çevredeki vatandaşlarımız yıllardır buranın park olmasını istiyordu. Bunu hep söylüyorum Mustafa İberya Arıkan vaat etmiyor, gerçekleştiriyor, hayal satmıyor. Biz hizmete devam edeceğiz, kimseyi kandırmayacağız. Bu memlekette yetki alıp da bir çivi çakmayanları Söke halkı çok iyi biliyor. Mustafa İberya Arıkan’ı da çok iyi biliyor” dedi.

Mahallesi adına Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’a çok teşekkür eden Çeltikçi Mahalle Muhtarı Murat Bahadır; Hizmetlerden çok memnun olduklarını söyledi.

Geri «
İleri »