Ev Dekorasyonunda Mobilya Trendleri

  • Alptekin Çınar
  • 17 Kasım 2021
  • Yorumlar Kapalı

Ev Dekorasyonunda Mobilya Trendleri

 

Mobilyalar ev dekorasyonunda büyük role sahip olan eşyaların başında geliyor. Evde bir bütünlük ve uyum yaratan mobilyaları seçerken pek çok detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle modern ve dekorasyon trendlerine uygun bir mobilya seçimi için detaylı bir takip şart. Bu noktada trendlerden önce kişisel zevk  ve beğeninize hitap eden yenilikleri tercih etmeniz, eşyalar konusunda sıkılmanızı önleyecektir. Ev dekorasyonunda öne çıkan mobilyaları uzun süre hiç sıkılmadan kullanmak istiyor olabilirsiniz. Burada mobilya tercihinizi uzun süre kalıcılığını koruyacak trendlerden yana kullanabilirsiniz. 

 

Ev dekorasyonunda geniş yer kaplayan mobilyaları seçerken trendleri göz önüne almak istiyorsanız işte size birkaç öneri; 

 

Özel Tasarım ve El Yapımı Mobilyalar 

 

Her dönem popülerliğini koruyan mobilyaların başında el yapımı ürünler yer alıyor. Yaşanmışlık hissi yaratan el yapımı mobilyalar hala trendler arasındaki yerini koruyor. Evde hakim olan dekorasyon tarzını baz alarak, evinize en uygun el yapımı mobilyaya sahip olabilirsiniz. Standart ürün özelliklerinin dışına çıkmak istiyorsanız el yapımı ve özel tasarım mobilya seçenekleri tam size göre. Eviniz için özel tasarım mobilyalar alırken ortam koşullarına göre daha büyük ya da daha küçük ürünlere yönelebilirsiniz. 

 

Antika ve Geleneksel Mobilyalar 

 

Geçmişten gelen izlerle karşınıza çıkan antika mobilya seçenekleri trend mobilyalar arasında yer alıyor. son dönemlerde eski eşyalara duyulan ilginin artması ile birlikte antika ve geleneksel mobilyalar daha çok ön plana çıkıyor. Estetik yapısı ve yaşanmışlık hissi ile sizi kendine çeken antika mobilyalara evinizin pek çok noktasında yer verebilirsiniz. 

 

Heykelden Esinlenen Mobilyalar 

 

Bilinen mobilya tasarımlarının ötesine geçmek istiyorsanız heykelimsi mobilya seçenekleri tam size göre. Farklı bir yapıyla karşınıza çıkan heykelimsi mobilyalar çoğunlukla masa ve koltuk olarak evlerdeki yerini alıyor. Sıradışı ve trend bir mobilya seçeneği arıyorsanız heykelden yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz. Fark yaratan tend mobilya çeşitlerine heykel tasarımıyla ulaşabilirsiniz. 

 

Ev ortamında en sık değiştirilen mobilya türlerinin başında koltuklar geliyor. Trendlere göre köşe koltuk ya da oval tasarım sunan diğer koltuk seçeneklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Aradığınız tüm koltuk modellerine https://www.wehomy.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Geri «
İleri »