Kirman Sidemarin Beach & SPA Nasıl Bir Oteldir? 

  • Alptekin Çınar
  • 24 Kasım 2022
  • Yorumlar Kapalı

Kirman Sidemarin Beach & SPA Nasıl Bir Oteldir? 

İyi bir otelde konaklamak sizin de hakkınız! Bu noktada, tercihiniz kesinlikle Antalya otelleri olmalı! Antalya; dünyanın dört bir yanından gelen insanlara ev sahipliği yapar. Bünyesinde dört dörtlük oteller barındırır. Onlardan birisi de kesinlikle Kirman Sidemarin Beach & Spa! Gelin, bu otelin özelliklerine bir göz atalım! 

Kirman Sidemarin Beach & SPA Neler Vaat Eder? 

Antalya’nın Kumköy sahilinde yer alan bu otel; tahmin edebileceğiniz üzere beş yıldızlıdır. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermesi ciddi bir avantajdır. Bu sayede, otele gelen müşteriler; yeme içme için para ödemezler. Hem üç öğün yemeği ücretsiz bir şekilde yeme hem de otelin belirlemiş olduğu alkollü ya da alkolsüz içecekleri yine para vermeden tüketme şansına erişirler. Kirman Sidemarin Beach & SPA; denize sıfır bir otel olarak tanımlanabilir. Doğa harikası sahili ile de göz doldurur. Ayrıca, eşsiz manzaralı ana binası ile de dikkat çeker. İskelesi de dikkat çekici bir güzelliktedir. Bunun yanı sıra, otel müşterilerinin her bir köşesinde kendilerine uygun bir aktivite bulabilecekleri türden geniş bir bahçesi de vardır. Ayrıca, otelin restoranları da takdiri hak eder. Otele gelenler; dünya mutfaklarına ait çok sayıda lezzetin tadına bakma şansına erişirler. 

Kirman Sidemarin Beach & SPA; Antalya’nın en iyi otelleri arasında gösterilir. Bu otel hakkındaki kullanıcı yorumlarının neredeyse tamamının olumlu olduğunu görebilirsiniz. Biraz da otelin oda seçeneklerinden bahsedelim! Standart oda; 28 m2 büyüklüğündedir. Bir çift kişilik büyük yatak ve bir de tek kişilik yatak barındırır. Ayrıca, kara ve deniz manzaralı olmak üzere iki farklı standart oda seçeneğinin olduğunu ifade edebiliriz. Kara manzaralı odada en çok üç, deniz manzaralı odada ise en çok iki kişi konaklayabilir. 

Kirman Sidemarin Beach & SPA; müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapan bir oteldir. Bünyesinde 355 oda bulundurur. Standart odaların yanı sıra aile odası ve engelli odası alternatifleri vardır. Buna ek olarak, jakuzi teras standart oda ve yine jakuzi teras aile odası da otelin oda seçenekleri arasında yer alır. Bir başka deyişle, otelde herkesin bütçesine ve ihtiyacına hitap eden odalar vardır. 

Neden Bu Oteli Tercih Etmelisiniz? 

Kirman Sidemarin Beach & SPA; diğer otellerde bulamayacağınız türden özel bir hizmet sunar. Signature özelliği ile harika bir tatil yapmak mümkün hale gelir. İnsanlar; Kirman otellerinde kendilerini harika hissettirecek türden özellikler ile tanışırlar. Signature özelliği de bunlardan birisidir. Kişiye özel ayrıcalıklar sunulur. Kişisel asistan, sağlıklı spor kulübü ve daha birçok seçenek mevcuttur. 

Kirman Sidemarin Beach & Spa; ana restoranının yanı sıra mozaik restoran, şehrazat restoran, sushi restoran, steakhouse restoran gibi yeme içme alternatiflerine de sahiptir. 

Geri «
İleri »