Söke Belediyesi Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinlikleri Başladı

  • Alptekin Çınar
  • 6 Mart 2024
  • Yorumlar Kapalı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri Belediye Meydanı’nda başladı. Söke Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen etkinliklerde Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen kurslara katılan kursiyerler Belediye Meydanı’nda stand açtı. El emeği ürünleri sergileyen kursiyerlere Belediye Bandosu mini konseriyle eşlik ediyor.

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Belediye bandosunun mini konseriyle renklenen açılışta, kadın kursiyerlerle sohbet ederek, ürünlerini inceledi. Başkan Arıkan’a Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız eşlik etti.

Başkan Arıkan, kadınların gününü kutlayarak, “Kadınlarımızın emekleriyle ortaya çıkardıkları bu güzel ürünleri görmekten çok mutlu oldum. Kadınlarımızın her alanda başarılı olmalarını destekliyoruz. Belediyemiz olarak kadınlarımızın yanındayız ve onlara her türlü imkânı sağlamaya çalışıyoruz. Kadınlarımızın hayatın her alanında daha fazla yer alması için çalışmaya devam edeceğiz. 6-7-8 Mart tarihlerinde ziyarete açık olan stantlara, tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz dedi.”

Geri «
İleri »